MENTŐÁLLOMÁS KAPU FELÚJÍTÁSA

Kedves Ismerőseink és Támogatóink!

Ma végre befejeződött a mentőállomásunk kapujának a felújítása.
Nagy hálával tartozunk a Jókai Kaputechnikának (www.jokaikaputechnikakft.hu), amiért felszerelték az új elektronikát, és Koncz László Úrnak a lakatos munkáért. Mindezt megelőlegezték nekünk, mert sajnos nem gyűlt össze annyi pénz az alapítvány számláján amennyi fedezte volna a költségeket. Már csak egy festés hiányzik az új kapura, amit csak a jövő évben fogunk tudni kivitelezni.

Ezen felül nagyon örültünk az eddigi támogatásoknak. Higgyétek el minden forintnyi adományotok jó helyre kerül! Továbbra is várjuk a támogatásokat a már ismert módokon, de ha valaki csak most ismerkedik meg velünk azoknak tájékoztatásul, lehetőségük van a támogatásukat csekkes befizetéssel adományozni. (Csekket Érden a Sóskúti út 27 szám alatt, az alapítványunk székhelyén igényelhetnek). Átutalással pedig a 10918001-00000106-72200011 Unicredit Bank-os számlaszámukra lehet utalni.
Mindenkinek NAGYON-NAGYON Köszönjük az eddigi támogatást!